sklenice 275ml VALUE (6ks)
Kód: MA-326133
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 275 ml, VALUE (6 ks). objem: 275 ml balení: 6 ks Sklenice VALUE jsou vhodné k podávání studených nápojů. Ozdobný obal, vhodné jako dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 6773505560211 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,46 kg |
| Objem přepravní: | 3,542 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
