sklenice 300ml DIAMOND FI
Kód: MA-267242
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 300 ml, DIAMOND, FI. objem: 300 ml průměr: 8,4 cm výška: 9,3 cm barva: fialová Sklenice DIAMOND je vhodná k podávání zejména studených nápojů. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8004360065084 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,276 kg |
| Objem přepravní: | 0,729 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
