sklenice 300ml PULSAR
Kód: MA-370022
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 300 ml PULSAR. objem: 300 ml Sklenice PULSAR je klasická čirá sklenice pro podávání studených nápojů. Sklenice je vhodná do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8004360065114 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,238 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,7695 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
