sklenice 300ml VALUE (4ks)
Kód: MA-326134
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 300 ml, VALUE (4 ks). objem: 300 ml balení: 4 ks Sklenice VALUE jsou vhodné k podávání studených nápojů. Ozdobný obal, vhodné jako dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 6773505561270 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,06 kg |
| Objem přepravní: | 2,7455 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
