sklenice 325ml BRIT nízká (3ks)
Kód: MA-326978
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 325 ml BRIT, vysoká (3 ks). objem: 325 ml horní průměr: 8,5 cm dolní průměr: 7,5 cm výška: 9 cm balení: 3 ks Sklenice BRIT jsou čiré univerzální sklenice. V nabídce také máme další velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8692952202582 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
