sklenice 335ml ELEGAN vysoká (3ks)
Kód: MA-326979
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 335 ml ELEGAN, vysoká (3 ks). objem: 335 ml horní průměr: 6,7 cm výška: 14 cm balení: 3 ks Sklenice ELEGAN jsou čiré univerzální sklenice. V nabídce také máme další velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8692952016363 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 2,73 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
