sklenice 356ml BRIT vysoká (3ks)
Kód: MA-326977
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 356 ml BRIT, vysoká (3 ks). objem: 356 ml horní průměr: 7 cm dolní průměr: 6 cm výška: 14,5 cm balení: 3 ks Sklenice BRIT jsou čiré univerzální sklenice. V nabídce také máme další velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8692952202605 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 3,48 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
