sklenice 380ml DINING nízká (6ks)
Kód: MA-327076
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 380 ml, DINING, nízká (6 ks). objem: 380 ml balení: 6 ks Sklenice DINING značky ROYAL LEERDAM, jsou ideální k podávání studených limonád, džusů a ostatních nápojů. Velmi kvalitní sklo holandské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964830316 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 5,103 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
