sklenice 380ml LEONA long (6ks)
Kód: MA-326130
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 380 ml, LEONA long (6 ks). objem: 380 ml balení: 6 ks Sklenice long drink LEONA značky BANQUET CRYSTAL v ozdobném obalu. Velmi kvalitní sklo české výroby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8591022358672 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,302 kg |
| Objem přepravní: | 5,152 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
