sklenice 400ml VALERIA nízká (3ks)
Kód: MA-326976
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 400 ml VALERIA, nízká (3 ks). objem: 400 ml horní průměr: 7 cm výška: 9,9 cm balení: 3 ks Sklenice VALERIA jsou čiré univerzální sklenice. V nabídce také máme další velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8692952231315 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Objem přepravní: | 2,387 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
