sklenice 450ml dvoustěnná DOBLO
Kód: MA-326261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 450 ml, dvoustěnná DOBLO.objem: 450 mlDvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý, než v běžných skleničkách. Skleničky jsou vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590419112767 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 19,6365 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
