sklenice 450ml s uchem, víčkem a brčkem
Kód: MA-385566
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 450 ml, s uchem, víčkem a brčkem. objem: 450 ml délka brčka: 23 cm materiál: sklo, kovové víčko, polypropylenové brčko barva brčka: žlutá Sklenice Vintage s víčkem a brčkem. Je ideální na limonády na piknik, grilování s přáteli nebo na dětskou párty. Sklenice má praktické víčko, které zabrání rozlití tekutiny a rovněž ochrání nápoj před vosami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8711295725548 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,337 kg |
| Objem přepravní: | 1,7625 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
