sklenice 470ml DIAMOND FI
Kód: MA-267243
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 470 ml, DIAMOND, FI. objem: 470 ml průměr: 8,5 cm výška: 14,4 cm barva: fialová Sklenice DIAMOND je vhodná k podávání zejména studených nápojů. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8004360065558 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,418 kg |
| Objem přepravní: | 1,1745 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
