sklenice 470ml PULSAR
Kód: MA-370024
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 470 ml PULSAR. objem: 470 ml Sklenice PULSAR je určená k podávání chlazených nápojů. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8004360065701 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,38 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,1745 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
