sklenice 480ml CAFE VALUE
Kód: MA-370125
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 480 ml CAFE VALUE. objem: 480 ml Sklenice VALUE, o objemu 480 ml, v konickém tvaru, je vyrobena z čirého skla s dekorem CAFE. Sklenice je vhodná na studené nápoje. Jedná se o běžné stolní sklo. Sklenice nesmí do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022588710 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,358 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,1664 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
