sklenice 500ml dvoustěnná DOBLO
Kód: MA-369613
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 500 ml, dvoustěnná DOBLO. objem: 500 ml Dvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý, než v běžných skleničkách. Skleničky jsou vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022428375 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 1,55 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
