sklenice 500ml s víčkem a brčkem bambus/sklo
Kód: MA-387176
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 500 ml, s víčkem a brčkem, bambus / sklo. objem: 500 ml průměr: 8 cm výška: 14,5 cm hmotnost: 290 g materiál: sklo, bambusové víčko a brčko Sklenice Vintage s víčkem a brčkem. Je ideální na limonády na piknik, grilování s přáteli nebo na dětskou párty. Sklenice má praktické víčko, které zabrání rozlití tekutiny a rovněž ochrání nápoj před vosami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8720573119863 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,294 kg |
| Objem přepravní: | 1,344 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
