sklenice 500ml WILLI s cejchem
Kód: MA-325282
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice WILLI 500 ml, s cejchem. objem: 500 ml materiál: sklo barva: čirá Sklenice, která se neztratí v žádné domácnosti, restauraci či jídelně. Je ideální variantou téměř pro všechny nápoje včetně piva.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591532109894 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,378 kg |
| Objem přepravní: | 1,4985 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
