sklenice 510ml s potiskem mix
Kód: MA-387081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 510 ml, s potiskem, mix. objem: 510 ml průměr: 8,8 cm výška: 12 cm hmotnost: 240 g materiál: sklo motiv ryby mix barev potisku: oranžová, modrá Sklenice na vodu se zábavným motivem ryb.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8721037284882 |
| Hloubka přepravní: | 8,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 0,92928 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
