sklenice 520ml AS PH TRA
Kód: MA-387820
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 520 ml, AS PH, TRA. objem: 520 ml průměr: 8,4 cm výška: 17,5 cm materiál: styren-akrylonitril barva: transparentní Materiál AS se vyznačuje vysokou pevností a čirostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8721037376228 |
| Hloubka přepravní: | 8,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,121 kg |
| Objem přepravní: | 1,2348 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,4 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
