sklenice 540ml na pivo
Kód: MA-326082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na pivo o objemu 540 ml je vyrobená z velmi kvalitní skla slovenské výroby a je velmi zajímavá svým designem. V nabídce máme i další velikosti pivního skla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022439463 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,247 kg |
| Objem přepravní: | 1,539 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
