sklenice 600ml JESS s uchem
Kód: MA-326254
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 600 ml, JESS, s uchem. objem: 600 ml materiál: sklo barva: čirá Sklenice na pivo JESS s cuhem o celkovém objemu 600 ml. Sklenice není opatřena cejchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8590419114198 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
