sklenice/kelímek 500ml PH TRA (6ks)
Kód: MA-386820
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice / kelímek 500 ml, PH TRA (6 ks). objem: 500 ml rozměry: 11,2 x 9 cm materiál: plast barva: transparentní balení: 6 ks Pro opakované použití. Set plastových sklenic/kelímků na vodu, pivo pro 6 osob je ideální na posezení v přírodě. Nemusíte se strachovat, že se skleničky rozbijí a můžete tak bez obav slavit, nebo jen posedět s přáteli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8720573276535 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,113 kg |
| Objem přepravní: | 1,296 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
