sklenice na bílé víno 180ml TWIST (6ks)
Kód: MA-368584
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
6dílná sada sklenic TWIST 180 ml na bílé víno, sklenice jsou vyrobeny z čirého skla, mají hladký povrch a příjemně tvarovanou nožičku. Silnější stěny sklenice jsou odolnější v provozu, snadno se udržují, lze je mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8693357092044 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,41 kg |
| Objem přepravní: | 6,204 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 18,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
