sklenice na bílé víno 230ml BOUQUET (3ks)
Kód: MA-327071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na bílé víno 230 ml, BOUQUET (3 ks). objem: 230 ml balení: 3 ks Sklenice BOUQUET značky ROYAL LEERDAM na bílé víno. Velmi kvalitní sklo holandské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964532043 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 3,003 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
