sklenice na červené víno 510ml PLISSÉ (4ks)
Kód: MA-327077
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na červené víno 510 ml, PLISSÉ (4 ks). objem: 510 ml balení: 4 ks Sklenice PLISSÉ značky ROYAL LEERDAM na červené víno. Velmi kvalitní sklo holandské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964360202 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 8,664 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
