sklenice na koktejl 600ml SPRITZER (4ks)
Kód: MA-327082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na koktejl 600 ml, SPRITZER (4 ks). objem: 600 ml balení: 4 ks Sklenice SPRITZER značky ROYAL LEERDAM na koktejly. Velmi kvalitní sklo holandské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964253061 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 9,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
