sklenice na likér 60ml LEONA (6ks)
Kód: MA-266109
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na likér 60 ml, LEONA (6 ks). objem: 60 ml průměr: 3,7 cm výška: 15 cm balení: 6 ks Sklenice BANQUET CRYSTAL na likér, v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8591022358603 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,599 kg |
| Objem přepravní: | 3,456 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
