sklenice na rum 170ml SOMMELIER CHEST (4ks)
Kód: MA-369822
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na rum 170 ml, SOMMELIER CHEST (4 ks). objem: 170 ml balení: 4 ks Sada sklenic na rum SOMMELIER CHEST 170 ml, je vyrobená z velmi kvalitního skla slovenské výroby s tvrzeným okrajem. Sada obsahuje 4 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8596352005692 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,58 kg |
| Objem přepravní: | 3,6 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
