sklenice na šampus flétna 205ml MARTA (4ks)
Kód: MA-326926
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na šampus 205 ml, MARTA (4 ks). objem: 205 ml balení: 4 ks Sklenice na sekt MARTA jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla slovenské výroby s tvrzeným okrajem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8741943273426 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,77 kg |
| Objem přepravní: | 5,625 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
