sklenice na šampus flétna 210ml DINING (6ks)
Kód: MA-327074
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na šampus flétna 210 ml, DINING (6 ks). objem: 210 ml balení: 6 ks Sklenice DINING značky ROYAL LEERDAM na sekt. Velmi kvalitní sklo holandské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964452266 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 7,92 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
