sklenice na šampus flétna 210ml LEONA (6ks)
Kód: MA-369990
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na šampus flétna 210 ml LEONA (6 ks). balení: 6 ks 6dílná sada sklenic značky BANQUET CRYSTAL typ flétna, objem 210 ml v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8591022358641 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 6,909 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
