sklenice na víno 290ml BISTRO (6ks)
Kód: MA-266117
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na víno 290 ml, BISTRO (6 ks). objem: 250 ml průměr: 7,3 cm výška: 15,8 cm balení: 6 ks Sklenice Bistro na červené víno. Kolekce Bistro nabízí sklenice na každou příležitost, pro svůj jednoduchý design patří mezi velmi oblíbené položky. Sklenice jsou vyrobeny z čirého, hladkého skla a mají silnější odolnější stěny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 4606065001974 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,207 kg |
| Objem přepravní: | 7,956 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
