sklenice na víno 430ml LEONA (6ks)
Kód: MA-369993
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na víno 430 ml LEONA (6 ks). balení: 6 ks 6dílná sada sklenic značky BANQUET CRYSTAL na červené víno, objem 430 ml v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.37 kg |
| EAN: | 8591022358634 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,368 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 10,692 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
