sklenice na víno MISS sada 18díl. (6x190,210,260ml)
Kód: MA-326974
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na víno MISS, sada 18díl. (6 x 190 ml, 210 ml, 260 ml). sada obsahuje 3 typy: objem: 190 ml, 210 ml, 260 ml výška: 19,3 cm, 16 cm, 14,7 cm dolní průměr: 6 cm, 6,3 cm horní průměr: 5 cm, 6,6 cm, 6,3 cm Sada obsahuje 6 skleniček na sekt, a 12 skleniček na víno ve dvou velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8692952014222 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,5 kg |
| Objem přepravní: | 23,125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
