sklenice na whisky 280ml LEONA (6ks)
Kód: MA-326985
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na whisky 280 ml LEONA (6 ks). objem: 280 ml balení: 6 ks Sklenic na whisky LEONA značky BANQUET CRYSTAL v ozdobném obalu. Velmi kvalitní sklo české výroby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8591022358665 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,283 kg |
| Objem přepravní: | 4,275 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
