sklenice na whisky 290ml nízká (4ks)
Kód: MA-327080
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice na whisky 290 ml, nízká (4 ks). objem: 290 ml balení: 4 ks Sklenice WHISKY značky ROYAL LEERDAM. Velmi kvalitní sklo portugalské výroby. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964826227 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 3,4295 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
