sklenice zavařovací 1500ml TWIST 82 (4ks)
Kód: MA-743075
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1500 mlprůměr hrdla: 82 mm4 ks Zavařovací sklenice TWIST 82 1500 ml se užívá pro konzervaci určitého množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.04 kg |
| EAN: | 8590419743008 |
| Celkový objem: | 1,5 l |
| Hloubka přepravní: | 23,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,04 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 10,365852 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23,8 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 18,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
