sklenice zavařovací 250ml TWIST 66 (10ks)
Kód: MA-743011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 250 ml průměr hrdla: 66 mm 10 ks Zavařovací sklenice TWIST 66 250 ml se užívá pro konzervaci menšího množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8590419743121 |
| Celkový objem: | 0,25 l |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,405 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 4,59 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
