sklenice zavařovací 330ml TWIST 82 (8ks)
Kód: MA-743021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 330 ml průměr hrdla: 82 mm 8 ks Zavařovací sklenice TWIST 82, 330 ml, se užívá pro konzervaci menšího množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 8590419743145 |
| Celkový objem: | 0,33 l |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,44 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 4,046 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
