sklenice zavařovací 480ml TWIST 82 + víčka KANAFAS(8ks)
Kód: MA-743045
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 480 ml průměr hrdla: 82 mm s víčkem, dekor kanafas 8 ks Zavařovací sklenice TWIST 82 480 ml s víčkem se užívá pro konzervaci menšího množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590419743114 |
| Celkový objem: | 0,48 l |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,004 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 6,48 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
