sklenice zavařovací 550ml TWIST 82 + víčka PUNTÍK (8ks)
Kód: MA-743053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 550 ml průměr hrdla: 82 mm s víčkem, dekor puntík 8 ks Zavařovací sklenice TWIST 82, 550 ml, s víčkem PUNTÍK, se užívá pro konzervaci menšího množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 8590419743336 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,92 kg |
| Objem přepravní: | 8,8 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
