sklenice zavařovací 720ml TWIST 82 (8ks)
Kód: MA-743061
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 720 ml průměr hrdla: 82 mm 8 ks Zavařovací sklenice TWIST 82 720 ml se užívá pro konzervaci menšího množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.38 kg |
| EAN: | 8590419743206 |
| Celkový objem: | 0,72 l |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,383 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 8,74125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17,5 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
