sklenice zavařovací 3000ml TWIST 100 (2ks)
Kód: MA-743081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 3000 ml průměr hrdla: 100 mm 2 ks Zavařovací sklenice TWIST 100 3000 ml se užívá pro konzervaci určitého množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.81 kg |
| EAN: | 8590419743237 |
| Celkový objem: | 3 l |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,81 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 6 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ: | sklenice |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
