sklenice zavařovací 3720ml TWIST 100 + víčka (2ks)
Kód: MA-343032
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 3720 ml 2 ks včetně víčka Zavařovací sklenice TWIST 100, 3720 ml, se užívá pro konzervaci určitého množství potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8590419343000 |
| Hloubka přepravní: | 15,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,4 kg |
| Objem přepravní: | 12,64086 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 30,6 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
