sklenice zavařovací PANO 3680ml (2ks)
Kód: MA-343031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
sklenice zavařovací PANO 3680ml (2ks) balení: 2ks objem: 3680mlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| EAN: | 8590419343208 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,081 kg |
| Objem přepravní: | 11,625 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
