sklo náhradní ke konvici KLASIK 1,5l
Kód: MA-200441
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,5 l materiál: varné sklo sklo odolné teplotám od – 40°C do + 150 °C Náhradní sklo ke konvici KLASIK, v případě prasknutí lze namontovat původní rukojeť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8593419301995 |
| Hloubka přepravní: | 80 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,345 kg |
| Objem přepravní: | 40,92 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16,5 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
