sklo vodní KITT 0,5l
Kód: MA-830090
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vodní sklo KITT 0,5 l. Vodný roztok křemičitanu sodného 34-38 % hm., křemičitá kyselina, sodná sůl. Vodní sklo je základní pojivo pro namíchání šamotové lepící malty pro stavbu, vlepování šamotových prvků a opravy kamen, krbů a ostatních druhu topenišť. Taky se používá k nakládání vajíček. Je to nejčastějším přípravek, který je používaným pro konzervaci vajec. Výhodou je, že vodní sklo dobře ucpává póry ve vaječných skořápkách a izoluje jedno vejce od druhého. Když se náhodou jedno začne kazit, nevyteče a nezpůsobí zkažení ostatních vajec. Použití: - papírenský průmysl (lepení) - stavebnictví jako přísada do betonu - slévárenství - petrochemický průmysl - výroba pracích prostředků chemický název: vodný koloidní roztok křemičitanu sodného chemický vzorec: Na2O . nSiO2 objem: 0,5 lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595030519032 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 0,882 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
