škopek 43cm s uchy PH BÍ
Kód: MA-300451
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škopek 43 cm s uchy PH BÍ. průměr: 43 cm objem: 15 l materiál: plast barva: bílá Plastový škopek české výroby je opatřen dvěma úchyty pro snadné přenášení. Škopek díky své univerzálnosti můžete využít jak v koupelně, tak v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590127703837 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,95 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 142,373 dm3 |
| Šířka: | 43 cm |
| Šířka přepravní: | 43 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 77 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
