škopek 49cm s uchy PH HN
Kód: MA-300473
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škopek 49 cm s uchy PH HN. průměr: 49 cm objem: 25 l materiál: plast barva: hnědá Plastový škopek české výroby je opatřen dvěma úchyty pro snadné přenášení. Škopek díky své univerzálnosti můžete využít jak v koupelně, tak v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590127703295 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 49 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 49 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 181,2755 dm3 |
| Šířka: | 49 cm |
| Šířka přepravní: | 49 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 75,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
